atrakcje, wycieczki, zwiedzanie, odpoczynek dla ciała i ducha, noclegi Białowieża

Nasze osiagnięcia

Bora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie

Dla nas największym osiągnięciem są powracający goście. Od początku działalności bardzo poważnie podchodziliśmy do naszej działalności. Ciągle realizujemy nasze nowe pomysły, dzięki czemu byliśmy nagradzani na konkursach, między innymi Nagrody Ministra Środowiska i Marszałka Województwa Podlaskiego w konkursie Zielone Lato 2006, Wyróżnienie specjalne w ogólnopolskim konkursie AGRO KWATERY NA MEDAL 2010.

Cieszymy się z każdego wyróżnienia i konkursu oraz z tego, że nasza praca jest zauważana przez polskie władze, która patronuje konkursom jak na przykład Honorowy Patronat Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Bora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinieBora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie

Bora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie Bora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie

Jesteśmy w branży od lat, uczestniczymy w zjazdach, galach i konkursach – wymieniamy się pomysłami, spostrzeżeniami, jesteśmy otwarci na świat. Nasza kwatera wyróżniona jest znakiem promocyjnym „Krainy Żubra”. Za cenną nagrodę uznajemy wystawione dla nas „Świadectwo czynienia dobra ogólnego” i przyjęcie w krąg Agro Ludzi Pozytywnie Zakręconych (26-08-2011 r.)

Nie boimy się wyzwań, w kwietniu 2012 roku braliśmy udział w pierwszej serii programu "Surowi Rodzice" odc. 8.
Ale dla naszych gości wcale nie jesteśmy tacy surowi, a raczej otwarci i życzliwi.

Niech o tym zaświadczy kilka zdjęć z naszej obszernej Księgi Gości.

Bora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie księga gościBora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie księga gościBora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie księga gościBora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie księga gościBora Zdrój Białowieża domki noclegi agrowczasy opinie księga gości