atrakcje, wycieczki, zwiedzanie, odpoczynek dla ciała i ducha, noclegi Białowieża

Smaczne jedzenie

Potrawy regionalne Białowieża noclegi domki agrowczasy

Będąc w Białowieży nie można nie spróbować tradycyjnego i smacznego jedzenia. Chleb na naturalnym zakwasie, babka ziemniaczana, kaszanka, kiełbasa wędzona, szynka, pyzy, naleśniki, ruskie pierogi, mleko i sery kozie - tu wszystko smakuje lepiej, inaczej. 

Stołując się w naszej kuchni odzyskasz siły i uspokoisz żołądek. A po powrocie do domu, kto wie ... może i u was na stałe zagości jakiś przysmak z Podlasia.

Organizujemy katering, w naszej kuchni gotuje się smacznie, jesteśmy w stanie zapewnić dużą ilość i bardzo dobrą jakość posiłków.

Wieczorem, do grila czy ogniska oprócz tradycyjnych kiełbasek serwujemy na zamówienie karkówkę, żeberka, pyszne racuszki dla dzieci. 


Cena śniadania - 15 zł za osobę 
Obiadokolacja - 25 zł za osobę.
Dzieci do lat 10 - śniadanie - 10zł , obiadokolacja - 18zł.

Dla grup -  kiełbaska, racuchy z jabłkami lub rabarbarem, kompot, pieczywo, keczup, musztarda, naczynia jednorazowe - cena 10zł od osoby
Inne przysmaki - do uzgodnienia.

Nasze jedzenie jest naturalne i smaczne robione wg tradycyjnych receptur...

A oto nasze specjały:

Potrawy regionalne Białowieża noclegi domki agrowczasyPotrawy regionalne Białowieża noclegi domki agrowczasyPotrawy regionalne Białowieża noclegi domki agrowczasyPotrawy regionalne Białowieża noclegi domki agrowczasy