atrakcje, wycieczki, zwiedzanie, odpoczynek dla ciała i ducha, noclegi Białowieża

Niezwykły Plac Zabaw Bora Zdrój


Dla zorganizowanych wycieczek możemy zaplanować dokładny harmonogram zajęć. Dla osób indywidualnych przyjeżdżających z dziećmi w różnym wieku mamy wiele atrakcji, takich jak Leśna Galeria, Gościnny Las i Ojcowizna. Atrakcją dla starszych i młodszych dzieci pod opieką dorosłych będzie ognisko.

Ale i tak dzieci najbardziej lubią nasze place zabaw. Na większym z nich znajduje się kolejko - karuzela. Tu dzieci mogą się przejechać ciuchcią i wybiegać. Na dużym placu mamy też zjeżdżalnię linową, która dostarcza mnóstwo frajdy dzieciom i rodzicom.

Dostępne są też huśtawki z opon, huśtawka z platformą dla najmłodszych, poza tym stanowisko do strzelania z łuku oraz szczudła, których wiele i każdy może spróbować oraz tzw. narty dla wielu osób, a także rydwany, na których można robić zawody lub po prostu powozić dziecko. Mały mostek na łańcuchach oraz obracające się kręgi dopełniają całości.

Jak się tu zbierze grupka dzieci jest naprawdę wesoło, dlatego jeżeli nie chcecie szaleć, a Wy i młodsze dziecko potrzebuje wyciszenia dostępny jest mniejszy, kameralny plac zabaw: mała zjeżdżalnia z piaskownicą, huśtawka dla 4 osób oraz mały drewniany domek dla dzieci do zabawy. Tu spokojnie poczytacie książkę, porozmawiacie w kameralnym gronie i odpoczniecie, podczas gdy Wasza pociecha pobawi się na świeżym powietrzu.

Tu pod okiem dorosłych, starsze i młodsze dzieci mogą się wyhasać...

A to kilka przykładów:

Wycieczki Białowieża noclegi domki agrowczasyWycieczki Białowieża noclegi domki agrowczasyWycieczki Białowieża noclegi domki agrowczasyWycieczki Białowieża noclegi domki agrowczasy